Profesyonel Yapı Yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif pasif ve akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından online veya aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladığı ayrıcalıklardandır. Bu sayede firmamız ve üye sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır.

Konutunuzun ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat ve on-line ulaşım ve uygulamalardaki yasal denetim Golden City Yapı Yönetim ’in sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır. Firmamız tamamen malikler ve denetçiler ile eş zamanlı çalışıp, ivedilik ile operasyon tabanına sahiptir. Firmamızın anlaşmalı veya sizlerin önereceği taşeron firmalar da hizmetinizde bizimle birlikte çalışacaklardır.

Golden City Yapı Yönetim bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile konut sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler sağlayabilmekteyiz.

Golden City Yapı Yönetim’in çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur.

Golden City Yapı Yönetim’ın sağlamış olduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de hukuki korunmadır. Yasal denetimlerle konutumuzun her hangi dış veya iç etkenler ile oluşabilecek zararlara karşı korunması, risklerin en aza indirilmesi, ve beklenmedik zararların tazmini hususunda maksimum korunma sağlanmaktadır.

 

 

 

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyon:

Yapı Yönetim sektöründe kurumsallaşan, adını bu alanda tüm Türkiye'de duyurmuş bir firma olmak.Bizi biz yapan değerlerimizi kazanca dönüştürüp müşterilerimizin yeni beklentilerini koşulsuz memnuniyet çerçevesinde kolaylık sağlayıp yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı pazarda da önce tercih edilen marka olmak.
 

Misyon:

Müşterilerine sunduğu hizmetler ve yaklaşım ile müşteri memnuniyet prensibini benimsemek.Teknolojiyi  geçmişte edindiğimiz deneyimlerimizle birleştirerek  toplumun beklentilerinin üzerinde kaliteli, güvenilir ürün hizmet sunarak pazar payını genişletmek.

Değerler:

  • En uygun ve doğru ürünü tedarik etmek
  • Uygun fiyatlandırma politikası
  • Saygı göstermek ve güvenilir olmak
  • Eksiksiz ve ödün vermeden çalışmak
  • Birikimini sürekli artırmak